Maséři, terapeuti a školitelé

Obchodní zastoupení, školitelka a wrapařka :

Bc. Zuzana Drnek

Vzdělání: Universita Jana Ámose Komenského, Manažerská studia řízení lidských zdrojů (dokončeno titulem BC.)

Pokud budete chtít potěšit své zaměstnance, zákazníky, klienty či jen sebe stačí napsat, či zavolat a já Vám velmi ráda sdělím ten nejjednodušší způsob těchto benefitů. Pokud máte problém s nadváhou, celulitidou či se chcete detoxikovat novinka z americké Floridy Body Wraps jsou zde pro Vás:)

Budu se těšit Zuzka

 

Manažerka VIP masáže masérka, lymfoterapeutka, wrapařka, stylistka (řasy) a mobilní masérka Katka
Vzdělání: Euroškola
Masérské kurzy: rekvalifikační kurz-masér pro sportovní a rekondiční masáže, medová masáž, masáž obličeje a dekoltu lávovými kameny, Body Wraps, Manuální lymfatická drenáž.
Vždycky jsem ráda a často někoho ze známých masírovala a jelikož mě to baví rozhodla jsem si udělat kurz a věnovat se tomu profesionálně. Určitě budu chtít své zaměření rozšiřovat o další kurzy a dále se učit novým věcem. Ráda pomáhám lidem a dělám je šťastnými, proto jsem nadšena, že jsem se zabydlela u nás na masážích, kde je příjemné prostředí, ale hlavně kolektiv.
Wrapařka , obchodní zástupkyně pro partnery Body Wraps Lucie
Mám krásné 3 děti a vždy mě bavilo se starat nejen o ně, ale i o ostatní. Jelikož se zajímám o celkově zdravý životní styl, tak jsem si udělala kurz na fitness trenéra a přemýšlela jsem co dalšího by mě zaujalo. Objevila jsem zábaly Body Wraps a začala jsem se jim naplno věnovat a jsem moc spokojená jak fungují a že tak mohu klientům pomáhat.
Přijďte se za námi podívat, budu se těšit Lucka 🙂

 

 

 

 

 

Lymfoterapeutka a masérka Veronika manualni-lymfodrenaz-veronika

Vzdělání: Střední škola technická
Obor: Management strojírenství
Masérské kurzy: Rekvalifikační kurz – masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví, manuální lifting obličeje, manuální lymfodrenáž těla, masáž proti celulitidě a formování postavy

Masážím se věnuji od roku 2011.

 

 

Masér a mobilní masér Pavelmaser-pavel

Vzdělání: Střední zdravotnická škola 5.května – obor Masér
Co mohu nabídnout: Masáže Klasické, Sportovní, Zdravotní certifikace.
Pár slov o mně:
Masáže mě zajímají už od dětství. Při rozhodování v deváté třídě jsem se rozhodl jít a zkusit Střední masérskou školu na 5.května. Po 4 letech studia a úspěšném zakončení maturitou jsem se rozhodl dále věnovat tomuto oboru a získávat další zkušenosti v praxi.
Praxe: 4 roky praxe na Střední zdravotnické škole
VRU – Vojenský Rehabilitační Ústav (zkušenosti s rehabilitací válečných veteránů, profesionálních sportovců a klientů se zdravotními pohybovými problémy.
Masérka Markéta
Bc. Markéta Kučerová, DiS
Vzdělání: ATVS Palestra – Management sportu, VŠO – Cestovní ruch
Masérské kurzy: rekvalifikační kurz – masér pro sportovní a rekondiční masáž, hloubková masáž, indická masáž hlavy, bambusová masáž, masáž obličeje, Trigger point, anticelulitidní masáž
Nejlepší zpětnou vazbou pro mě je, když klient odchází s úsměvem na tváři a je nabitý pozitivní energií. 🙂
Těším se na Vás!
Wrapařka PavlaIMG_0844 (1)
Jsem maminka dvou dětí a po porodech jsem hledala cestu jak zdravě a efektivně zhubnout. Začala jsem navštěvovat fitness pro ženy Red Fit a zde jsem se setkala s metodou Body Wraps. Ta mě natolik osilnila, že již Body Wraps sama dělám a tím se snažím pomoci lidem, kteří nemůžou zhubnout problémové partie. Budu se na Vás těšit.

 

Masérka Natálie    

Střední zdravotnická škola 5. května – obor Masér sportovní a rekondiční20161007_180103
co mohu nabídnout: masáže klasické, sportovní, aromaterapie, hloubková masáž
praxe: 4 roky praxe na střední zdravotnické škole, spolu s praxí z pracovišť jako jsou rehabilitační zařízení, wellness a lůžková zařízení. Masáže mě opravdu baví, proto jsem ráda, že mohu pracovat právě zde a nabídnout vám své služby.

 

 

Masér Martin Krajíček

Univerzita Tomáše Bati – Bezpečnostní technologie, systémy a management
Masérské kurzy – indická masáž hlavy a obličeje, medová masáž, sportovní a rekondiční masáž
Masážím se věnuji od roku 2012 v rámci seberozvoje, poznání lidských těl a jejich energií. Mezi mé nejoblíbenější masáže patří indickémasáže hlavy a obličeje, kdy dochází k uvolnění nahromaděných energií či emocí. Při masážích pracuji se svou intuicí, nacítěním a léčivými energiemi, do kterých jsem zasvěcen.

 

Wrapařka, kosmetička a masérka Jana

Mohu Vám zde nabídnout své služby, jako kosmetička, wrapařka, ale i masérka sportovně rekondičních, aroma, relaxačních masáží, dále mám kurz na mobilizační techniky.Moje práce je mým koníčkem co víc si přát. Budu se na Vás těšit 🙂

 

 

 

Masér Martin Kačer

Mám rekvalifikace na Reiky, Laoská masáž, lymfatická-Boris Tichanovský , Tuina-1.škola TČM, sportovní a rekondiční masáž-Refit, thaiská masáž, thaiterape-Nikolas Chritodoulou, breussova masáž, těhotenská. Jsem student FTVS.
Rád objevuji sám sebe, své možnosti a hranice které rád posouvám a překračuji. Zajímám se o tradiční medicíny a přístupy k tělu. Jsem zastánce toho že vše je v hlavě a kdo umí porozumět a ovládnout svou mysl zvládne i vše ostatní.
Rád Vám napomohu od Vašich problému a dopřeji chvíle relaxace :)))

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *