Kariéra

Hledáme wrapařku

Hledáme do profi salonu Body Wraps  ve Vip masážích wrapařku.

Náplň práce:

wrapování klientů do bandáží

komunikace a objednání klientů

drobný úklid, motání bandáží

Požadujeme:

příjemný vzhled ( usměvavou slečnu, která bude mít ráda svou práci)

dochvilnost a spolehlivost

časovou flexibilitu

snahu se učit novým věcem

vzdělání masérské či kosmetické ( možnost rozšíření služeb o masáže, kosmetiku, řasy,…)

Nabízíme:

ohodnocení 250,-kč za wrap

možnost rozšířit si zaměření v salonu o další služby

hrazené rekvalifikační a doplňkové kurzy

V případě Vašeho zájmu mi prosím zašlete životopis s fotografií na mail a domluvíme si osobní schůzku.

Děkuji Katka Vip masáže

Hledáme masérku hlavně na víkendy

masírování klientů

drobný úklid

Požadujeme:

diplom masér pro sportovní a rekvalifikační masáže

časová flexibilita (hlavně o víkendech)

snahu se učit novým věcem, doplňkové kurzy (lymfodrenáž, reflexologie, dornova metoda,…)

Nabízíme:

ohodnocení 100 – 250,- kč za masáž, možnost i mobilních masáží 400,-kč za masáž

práce na DPP

V případě Vašeho zájmu zasílejte prosím životopis s fotografií na mail.

Hledáme kosmetičku do našeho salónu

Milé kosmetičky,
Hledáme do našeho zavedeného salónu Vip masáže šikovnou kosmetičku (i po skončení studia), která by se věnovala nejen kosmetice, ale i zábalům na které Vás proškolíme (3-4 zábaly denně). Jsme salón, který má všestranné zaměření, jako jsou kosmetika, masáže, lymfodrenáž, řasy, samoopalovací nástřiky, zábaly Body Wraps, spolupracujeme s dámským fitness Red Fit a školícím centrem Red Academy. Nabízíme spolupráci na HPP či ŽL, dle dohody, cenové ohodnocení 17-25tis./měs., zaškolení na nové procedury. Jediné co požadujeme: šikovnou a usměvavou kosmetičku, která má ráda svou práci, příjemný vzhled, spolehlivost, snahu se učit novým věcem, doplňkové kurzy ( prodlužování řas,..) jen vítáno. Pokud by jste měly zájem prosím zašlete mi životopis s fotografií na : objednavky@vipmasaze.cz.

Hledáme pedikérku

Rozšiřujeme služby a tak do našeho teamu hledáme sympatickou pedikérku s praxí – výhoda i manikura a gelové nehty nehty.
Místo výkonu práce: Vip masáže, Českomoravská 18, Praha 9, 190 00.
Smluvní vztah DPP, nebo ŽL.
Jednalo by se o 2-3 dny v týdnu.
Pedikuru bychom rádi nacenili na 399,- Kč 45min takže odměna pro pedikérku by byla 150,- Kč.
V případě zájmu pošlete životopis s fotografií a infem jakou pedikuru děláte na email info@bodywraps.cz, nebo volejte na 724595345

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Post Navigation